آلیاژهای آلومینیوم

روش های علمی همراه با تولید محصولات متنوع آلومینیومی

سایت آلیاژی آسماری طیف گسترده ای از آلیاژهای آلومینیوم مورد استفاده برای صنایع ریخته گری ماسه ای، ثقلی و دایکست را مطابق با استانداردهای EN، AA، JIS، BIS و دیگر استانداردها تولید می کند. آلیاژهای آسماری برای ساخت قطعات مهم خودرو مانند سر سیلندر، پیستون، منیفولد، رینگ و هاب چرخ، قطعات ترمز، پوسته پمپ آب، پوسته ژنراتور و غیره استفاده می شود. تولید کنندگان قطعات خودرو، پروفیل ها و برخی از شرکت های خودروسازی مشتریان اصلی ما در ایران هستند.

تخصص سایت آلیاژی آسماری مهندسی ترکیب شیمیایی آلیاژها مطابق با نیازهای هر مشتری است. مشخصات تمام آلیاژهای مورد استفاده مشتریان در یک پایگاه داده جامع نگهداری می شود تا اطمینان حاصل شود که الزامات مشتری همیشه رعایت می شود. علاوه بر داشتن گواهینامه ISO 9000، شرکت آسماری دارای یک سیستم گواهی داخلی با تمام مشتریان خود است.

ضایعات آلومینیوم مواد اولیه اصلی برای تولید شمش آلومینیوم است و برتری آسماری در مقایسه با سایر شرکت ها سیستم جامع کنترل و دسته بندی ضایعات است. این به همراه روش های تولید کارآمد، استفاده از تجهیزات تحلیلی پیشرفته برای آنالیز شیمیایی سریع و دقیق، و توجه کامل به تمیزی شمش ها، کنترل کامل کیفیت را تا زمان بسته بندی و تحویل شمش ها تضمین می کند. آسماری یکی از معدود تولید کنندگان آلومینیوم است که از فیلتر کردن فلزات برای آلیاژهای مورد استفاده در کاربردهای ریخته گری حساس استفاده می کند. برای بهبود خواص مواد و ویژگی های ریخته گری، آسماری آلیاژهای آلومینیوم را با روش مختلف اصلاح ساختار مانند افزودن سدیم، تیتانیوم بور و استرانسیم تامین می کند.

بنابراین مشتریان ما این اطمینان را دارند که شمش های آسماری نه تنها دارای ترکیب شیمیایی دقیق مطابق با درخواست آنهاست، بلکه همچنین عاری از گاز، خاکستر و ناخالصی هاست که موجب افزایش بهره وری و تولید محصولاتی است که ملزومات فیزیکی و مکانیکی مورد نظر مشتری را برآورده می سازد. علاوه بر این، مشتریان به طور کامل از تجربه تیم فنی آسماری در حل مشکلات ریخته گری بهره مند می شوند.

شرکت آسماری قادر به تولید 20000 تن شمش و بیلت آلیاژ آلومینیوم در سال است

 

  • آلیاژهای ریخته گری
  • آلیاژهای کارشده

 

راه‎های تماس

تلفکس:

ایمیل: